Hakkımızda;

Türkiye ve dünyada ki her sektör hakkında bilgi edinebileceğiniz, ana hatlarıyla bölgemize de özel haberlerin yer aldığı aylık süreli yayın olan dergimizin ilk hedefi ekonomik dengeleri sağlayan köprüleri sizlere anlatmaktır. Kendimizi okuyucularımıza ifade etmek istemenin yanı sıra tüm iş dünyasını ve başarılı iş adamlarının da sizlerle buluşmasını sağlamak temel hedeflerimiz arasında. Kendimize çizdiğimiz yol haritasında iş dünyasının kalbinin attığı her alanda kabul görmeyi amaçlıyoruz. Dergimizi bir marka olarak benimsemenin yanında okuyucularımıza da benimseterek sağlam temeller üzerinde yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz. Ekonomi, iş dünyası ve yaşam adına merak ettiğiniz her şey Tekonomi Dergisi aracılığıyla sizler ile buluşuyor.

Vizyonumuz;

Trakya’da iş hayatının nabzının attığı, doğru analiz ve tespitlerle güncel ekonomik konuların yorumlandığı tarafsız ve bağımsız bir yayın olarak varlığımıza devam etmek.

Misyonumuz;

İş dünyası, ülke ve dünya ekonomisi, yaşam adına kaliteli ve zengin içerikler ile kendimizi ifade etmenin yanı sıra başarı hikayeleri ile de girişimcilere yol gösterici olmak.

Dergimize Abone Olabilirsiniz

Dergimize Abone Olabilirsiniz